Kayıt

BİLDİRİ GÖNDERİMİ

Bildiriler tam metin halinde ve sayfa sayısı 4-6 arasında olacak şekilde aşağıda belirtilen bildiri formatına göre hazırlanarak bildiri gönderme-değerlendirme sistemi üzerinden PDF formatında gönderilmelidir. Bildirilerin hazırlanmasında bildiri şablonu kullanılmalıdır. Ulusal Program Kurulu’nda yer alan en az iki hakem tarafından değerlendirilen ve TOK 2021’de sunulmak üzere kabul edilen bir bildirinin basılabilmesi için bildiride yer alan en az bir yazarın kayıt yaptırması gerekmektedir. Bir yazar bir kayıt işlemi ile en fazla iki bildiri sunabilir. İkiden fazla her bir bildiri için ayrıca kayıt yapılması gerekmektedir.

Özet gönderimi yapabilmek için Easychair hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Hali hazırda bir Easychair hesabınız yok ise lütfen kayıt olunuz.

Kongre kapsamında sunulan bildiriler arasında seçilenler aşağıdaki dergilerde yayınlanacaktır:
Transactions of The Institute of Measurement and Control
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Fen Bilimleri Dergisi


ÖZET ŞABLONU

Bildiri şablonuna aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

KAYIT ÜCRETİ

Normal Katılımcı

Erken Kayıt: 150 TL

Geç Kayıt : 250 TL

Öğrenci

Erken Kayıt: 150 TL

Geç Kayıt: 150 TL

Dinleyici

Erken Kayıt: 150 TL

Geç Kayıt : 150 TL

 • TOK 2021 Ulusal Program Kurulu tarafından değerlendirilen ve TOK 2021’da sunulmak üzere kabul edilen bir bildirinin TOK 2021 Bildiriler Kitabı’nda basılabilmesi için bildiride yer alan yazarlardan en az birinin kayıt yaptırması gerekmektedir. Bir yazar bir kayıt işlemi ile en fazla iki bildiri sunabilir. İkiden fazla her bir bildiri için ayrıca kayıt yapılması gerekmektedir.
 • Bildirilerin 6 sayfa olarak hazırlanması tavsiye edilir. Bununla birlikte sayfa başına 50 TL fark ödenerek, en fazla 2 ilave sayfaya izin verilebilir.
 • Öğrencilerin, indirimli öğrenci ücretinden yararlanabilmeleri için kayıtlı öğrenci olmaları gerekmektedir. Bunun için öğrenci kimliğini taratarak bir kopyasını kayıt formu ve banka dekontu ile birlikte göndermeleri gerekmektedir.
 • 16 Ağustos 2021  tarihi, indirimli kayıt ücretlerinden yararlanmak için belirlenmiş son kayıt tarihidir. Kabul edilen bildirilerin TOK 2021 Bildiriler Kitabı’nda yer alabilmesi için 25 Ağustos 2021   tarihine kadar kayıt işleminin tamamlanmış olması gerekir. Bu tarihe kadar kayıt ücreti yatırılmamış bildiriler toplantı kitabında yer almayacaktır.
 • Bir kaydın iptali durumunda, 25 Ağustos 2021 tarihine kadar geri ödeme gerçekleştirilecektir. Bu tarihten sonra kayıt iptali mümkün değildir.
 • Kayıt yaptırdıktan sonra katılamama durumunda sizin yerinize izin vereceğiniz herhangi bir akademisyen ya da öğrenci konferansa katılabilir. Ancak imzalı izin mektubunuzun tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir.
 • TOK 2021 Toplantısı’na kayıt olmak için “Kayıt Ücretine Ait Banka Dekontu”nu ve öğrenci iseniz öğrenci belgesini bir tarayıcı ile okunaklı bir şekilde taratarak tok2021@yyu.edu.tr adresine e-posta ile gönderiniz. E-postanın konu kısmına “ TOK 2021 Kayıt Ücreti” ve “Bildiri Numara(ları)nız”ı yazınız. E-postanın içine ise aşağıdaki bilgileri yazınız:
  • (Unvanı) Adı Soyadı:
  • Katılım Türü: Normal/Öğrenci/Dinleyici
  • T.C. Kimlik Numarası:
  • Görev Yaptığı Kuruluş:
  • E-mail:
  • Cep Tel:
 • Kayıt formu elimize ulaştıktan sonra tarafınıza bir onay e-postası gönderilecektir.

ÖDEME BİLGİLERİ

IBAN: TR84 0003 2000 0000 0078 3139 78
HESAP ADI: YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BANKA ADI: TÜRKİYE EKONOMİ BANKASIOtomatik Kontrol Ulusal Toplantısı TOK 2021